Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü Hediyeleri

Altın gibi değerli annelere hediye seçenekleri Altın Sepeti'nde. Yılın her günü hatırlayıp mutlu etmemiz gereken annelerimiz için aşağıda listelenen hediyelik takı modelleri dışında ilgili kategori bağlantılarına tıklayarak kolye, küpe, yüzük ve bileklik çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz anneler günü hediyesi takı modelleri:

Altın Kelebekli Nazar Bilekliği 619 TL
Altın Beştaş Alyans Yüzük 459 TL
Anne ve Çocuk Kalpli Altın Kolye 349 TL
Kalpli Vav Altın Anne Kolyesi 339 TL
Pırlantalı İnci Kolye 829 TL
İNDİRİM Sosyete Gözü Altın Bileklik AS05BL
Sosyete Gözü Altın Bileklik 197 TL 219 TL
Taşlı Hat Sanatı Fatma Ana Eli Kolyesi 299 TL
İNDİRİM Yusufçuk Altın Bileklik AS16BL
Yusufçuk Altın Bileklik 224 TL 249 TL
Bihter Altın Bileklik 289 TL
Gümüş Hürrem Küpesi 109 TL
Büyük Boy Hamile Anne Altın Kolye 409 TL
Altın Anneler Günü Bileziği 419 TL
Yeşil Beyaz Altın Halka Küpe 429 TL
İki Renk Altın Halka Küpe 359 TL
İNDİRİM Tamtur 3 Sıra Taşlı Altın Halka Küpe AS60KP
Tamtur 3 Sıra Taşlı Altın Halka Küpe 512 TL 539 TL
Anneler Günü Altın Bilezik 429 TL
İkili Altın Çiçekli Yonca Yüzük 349 TL
14 Ayar Fantezi Küpe 589 TL
Annem Annem Sonsuzluk Altın Kolye 359 TL
Sonsuzluk Canım Annem Kolye 279 TL
Anne Kalp Çocuk Altın Kolye 299 TL
Elmas Modeli Papatya Altın Kolye 329 TL
Beyaz Altın Şans Kolyesi 279 TL
Kelebek Renkli Taşlı Yüzük 359 TL

Anneler günü hediyesi ve anneler gününün anlamı

Mayıs ayı denince akla gelen en özel gün Anneler Günü. Anneler Günü geleneği, Antik Yunan mitolojisine kadar dayanıyor ve Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna düzenlenen festival kutlamalarıyla başlıyor. Ülkemizde ise kutlanmaya başlaması 1955 yılı. Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan bu özel günde annesine en özel hediyeyi almak da şüphesiz ki herkesin düşüncesi.

Annelerimize sevgimizi iletmek için tek bir gün yetmese de duygularımızı gösterebilmemiz için Anneler Günü de güzel bir fırsat. Annelere layık görülen ve onu mutlu edecek Anneler Günü hediyelerinin arasında ilk sırayı takı alır genellikle. Altın takı hediyelerde de oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulmak mümkün. Anneler için kolye, küpe, bileklik gibi takılar içinde de yaşlara göre alternatifler bulmak mümkün.

Orta yaştaki anneler için en son moda trend altın kolye, küpe ve bilekliklerde hareketli ve çift renkli modellerde hediye seçimi uygun iken orta yaşın üstündeki anneler için ise sade modellerde takı hediye uygun olabilir.

Birbirinden güzel ve cazip takı modelleri anneler günü hediyesi olmak için vitrinlerdeki yerlerini aldı. Şimdiden anneniz için uygun olan takıyı seçip bir mayıs sabahı ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Anneler günü için hediyeler sitemizdeki arama kutusuna anne yazılarak ulaşaılabilir. Ayrıca takı kategori sayfalarında tema olarak annelere özel seçeneği seçilerek aramalarınızı daraltabilirsiniz.

Inline

Yüzük |  Kolye |  Küpe |  Bileklik |  Bilezik |  Gümüş |  Aksesuar |  Takım |  Zincir |  Rozet |  Çelik |  Sarrafiye |  İletişim


Copyright 2007-2015 © Altın Sepeti tescilli bir markadır. Sitedeki içeriklerin tüm hakları Altın Sepeti'ne aittir, izinsiz kullanılamaz.
e-ticaret : medyabil