Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü Hediyeleri

Altın gibi değerli annelere hediye seçenekleri Altın Sepeti'nde. Yılın her günü hatırlayıp mutlu etmemiz gereken annelerimiz için aşağıda listelenen hediyelik takı modelleri dışında ilgili kategori bağlantılarına tıklayarak kolye, küpe, yüzük ve bileklik çeşitlerimize ulaşabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz anneler günü hediyesi takı modelleri:

İNDİRİM Sosyete Gözü Altın Bileklik AS05BL
Sosyete Gözü Altın Bileklik 260 TL 289 TL
Hamile Anne Altın Kolye 289 TL
Anneler Günü Kolyesi 339 TL
Üçlü Altın Vav Harfi Taşlı Bileklik 299 TL
14 Ayar Altın Anne Bebek Kolye 239 TL
14 Ayar Twist Zincir 149 TL
Yusufçuk Altın Bileklik 259 TL
Büyük Boy Hamile Anne Altın Kolye 409 TL
İNDİRİM Altın Kalp Bileklik AS48BL
Altın Kalp Bileklik 305 TL 339 TL
Gümüş Taşlı Anne Çocuk Kolye 79 TL
Bihter Altın Bileklik 289 TL
Altın Sonsuzluk Annem Kolye 309 TL
Altın Halka Tuğra Bileklik 239 TL
Kalp İçerisinde Anne Çocuk Altın Kolye 369 TL
İncili Altın Küpe 149 TL
Anne ve Çocuk Kalpli Altın Kolye 359 TL
Anne Bebek Ayak İzleri Kolye 309 TL
Altın Şans Yüzüğü Sonsuz Aşk 279 TL
Sonsuzluk Altın Bileklik 239 TL
Zirkon Taşlı Canım Annem Kolyesi 329 TL
Altın Zirkon Taşlı Aile Kolyesi 469 TL
Altın Şans Yüzüğü 239 TL
Aşık Kalpler Tektaş Yüzük 199 TL
Renkli Taşlı Altın Bileklik 279 TL

Anneler günü hediyesi ve anneler gününün anlamı

Mayıs ayı denince akla gelen en özel gün Anneler Günü. Anneler Günü geleneği, Antik Yunan mitolojisine kadar dayanıyor ve Yunan mitolojisindeki pek çok tanrı ve tanrıçanın annesi olan Rhea onuruna düzenlenen festival kutlamalarıyla başlıyor. Ülkemizde ise kutlanmaya başlaması 1955 yılı. Her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan bu özel günde annesine en özel hediyeyi almak da şüphesiz ki herkesin düşüncesi.

Annelerimize sevgimizi iletmek için tek bir gün yetmese de duygularımızı gösterebilmemiz için Anneler Günü de güzel bir fırsat. Annelere layık görülen ve onu mutlu edecek Anneler Günü hediyelerinin arasında ilk sırayı takı alır genellikle. Altın takı hediyelerde de oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulmak mümkün. Anneler için kolye, küpe, bileklik gibi takılar içinde de yaşlara göre alternatifler bulmak mümkün.

Orta yaştaki anneler için en son moda trend altın kolye, küpe ve bilekliklerde hareketli ve çift renkli modellerde hediye seçimi uygun iken orta yaşın üstündeki anneler için ise sade modellerde takı hediye uygun olabilir.

Birbirinden güzel ve cazip takı modelleri anneler günü hediyesi olmak için vitrinlerdeki yerlerini aldı. Şimdiden anneniz için uygun olan takıyı seçip bir mayıs sabahı ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Anneler günü için hediyeler sitemizdeki arama kutusuna anne yazılarak ulaşaılabilir. Ayrıca takı kategori sayfalarında tema olarak annelere özel seçeneği seçilerek aramalarınızı daraltabilirsiniz.

Yüzük |  Kolye |  Küpe |  Bileklik |  Bilezik |  Gümüş |  Aksesuar |  Takım |  Zincir |  Rozet |  Çelik |  Sarrafiye |  İletişim


Copyright 2007-2015 © Altın Sepeti tescilli bir markadır. Sitedeki içeriklerin tüm hakları Altın Sepeti'ne aittir, izinsiz kullanılamaz.
e-ticaret : medyabil